Jesteśmy transparentną, polską marką odzieżową i galanteryjną działającą w nurcie slow fashion i mody odpowiedzialnej, ale na pierwszym miejscu stawiamy edukację i chcemy pokazywać wszystkim jak wygląda przemysł galanteryjny zza kulis oraz jakie znaczenie ma jakość galanterii skórzanej w kontekście użytkowania. Zajmujemy się też wyjaśnianiem co oznacza slow fashion i popularyzowaniem tego nurtu w świadomości Polek i Polaków. Często piszemy w tych kwestiach do naszych klientów ponieważ liczymy, że pomożecie nam w realizowaniu naszej misji.

Działalność Belveder w dobie epidemii

bezpieczeństwo

Dlaczego zamawiając produkty w sklepie Belveder możesz czuć się bezpiecznie?

Zamawiając produkty Belveder Polska. Możecie być pewni że wasze przesyłki były przygotowane w bezpieczny sposób. Stosujemy rękawiczki ochronne i materiały do pakowania na których nie utrzymuje się COVID.

Nasi pracownicy przekazując przesyłki do nadanie u kuriera zawracają uwagę na obowiązek posiadania maseczek ochronnych. Jak również utrzymują odpowiednią odległość. Dbamy o siebie i bezpieczeństwo innych!

Otrzymując przesyłką ze sklepu Belveder, powinni Państwo zwracać uwagę na odpowiedni uniform i zabezpieczenie kuriera. Nasza współpraca z firmą DPD jest obwarowana zastrzeżeniami, aby kurierzy dbali o bezpieczeństwo naszych Klientów.

Epidemia dotknęła wszystkich, a hasłem które ostatnio dominuje w mediach społecznościowych jest prośba o pozostanie w domach i przestrzeganie kwarantanny. Takie działania opatrzone są często hashtagiem #stayhome. Nie bez powodu jest to bardzo ważny apel do wszystkich, ponieważ dzięki takiej postawie jesteśmy w stanie walczyć z pandemią koronawirusa i dbać o życie i zdrowie swoje i swoich bliskich. Na szczęście wiele osób bardzo wzięło sobie to hasło do serca to pokazuje, że mamy odpowiedzialnych i mądrych obywateli.

Podczas kryzysu epidemiologicznego oprócz chorych ucierpiało również wielu ludzi, którzy stracili pracę. Wiele małych, lokalnych biznesów jak i wielkich firm musiało zwolnić wielu pracowników. Jest to zjawisko bardzo negatywne, na które nie znaleziono jeszcze odpowiedniej metody przeciwdziałania. Niestety taki kryzys nie ominął tych, którzy mają największy wpływ na ratowanie ludzkiego życia. Mowa tutaj o szpitalach i innych placówkach medycznych, których wiele zostało przekształconych na oddziały zakaźne.

Aplikacje z których warto skorzystać – rekomenduje Moda To Tu

aplikacje
Polecamy z Własnego Doświadczenia

Belveder zwraca uwagę na pomoc polskim szpitalom

Małe firmy i lokalne biznesy są w trudnej sytuacji jednak szpitale, które są filarem zdrowego społeczeństwa chylą się ku upadkowi. Brakuje absolutnie wszystkiego, od maseczek dla personelu po respiratory dla ciężko chorych. Państwowe rezerwy materiałowe zapewniają bardzo niewiele zaopatrzenia potrzebnego szpitalom. Na pomoc na szczęście przychodzą ludzie i firmy, którzy z dobroci serca organizują zbiórki pieniężne i przekazują je szpitalom, aby te mogły zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt ratunkowy i odzież ochronną.

Wiele osób szyje też maseczki higieniczne, których używa personel. Mając małą szwalnię niestety nie możemy w tym momencie pomóc w taki sposób. Nie możemy łamać zasad kwarantanny i zatrudniać do tego zadania kolejnych osób, których skupisko może przyczynić się do rozprzestrzeniania koronawirusa. Wymyśliliśmy inny sposób pomocy szpitalom: akcja #stayhome w wykonaniu marki Belveder ma na celu zapewnić wszystkim wygodne ubranie do spędzania czasu w domu. Ubrania są tu jednak tylko dodatkiem. Przez kilka tygodni zamierzamy sprzedawać nasze wszystkie ubrania i galanterię skórzana z 40% rabatem. Różnica od ceny regularnej trafia na zbiórki, które finansują zaopatrzenie szpitali i przychodni. Jak dokładnie działa ta akcja?

Sprawa jest prosta. Aby pomóc nam w zbiórce i przy okazji stać się właścicielem odpowiedzialnie uszytej odzieży oraz galanterii, wystarczy wykonać kilka kroków.
1. Zamawiasz u nas dowolny produkt, a po wpisaniu kodu rabatowego “stayhome” cena zakupu obniży się.
2. Różnicę od ceny regularnej przelewasz na zbiórkę, która pomaga w walce z koronawiusem.
3. Po wysłaniu nam potwierdzenia wpłaty na zbiórkę szyjemy i wysyłamy Twoje zamówienie. Ty zyskujesz uszyte odpowiedzialnie przez lokalną markę ubranie, a szpitale odzież ochronną. W ten sposób pomagasz tym, którzy codziennie narażają swoje życie i zdrowie ratując chorych.

Chcesz być zawsze na bieżąco z nowościami ModaToTu?

social media

O szczegółach przedsięwzięcia informowaliśmy na naszych Social Mediach:

Czas trwania akcji – do 30.04.2020 roku

Akcja mimo tego, że jeszcze się rozkręca już sprawiła, że zgłosiło się wiele osób, które chętnie pomagają i zamawiają galanterię skórzaną ubrania, z których 40 % wartości sklepowej trafia na zbiórki. Mimo zainteresowania akcją, potrzebny jest dużo większy zasięg, aby realnie pomóc w tej nierównej walce szpitalom i innym placówkom medycznym. Sami nie zarobimy na tej akcji, ponieważ chcemy nieść realną pomoc, a budżety reklamowe wolimy przeznaczyć na zbiórki dlatego mogliśmy obniżyć ceny produktów aż o 40%.

Belveder Szczecin
Galanteria skórzana Belveder Szczecin

Wybraliśmy specjalnie sposób, w którym to klient wpłaca pieniądze na zbiórkę, żeby wszystko było jasne i klarowne, a pomoc trafiła dokładnie tam gdzie jest potrzebna.
Więcej szczegółów dotyczących samej akcji tutaj: www.Belveder.com.pl

Źródło artykułu: Firma Belveder Polska
aleja Bohaterów Warszawy 40
70-342 Szczecin, Polska

Konsultacje z przedsiębiorcami

Znam markę Belveder od roku 2019. Współpracujemy z nimi na zasadzie zewnętrznej szwalni. Mogę poręczyć za jakość ich wyrobów skórzanych i galanterii. W razie zapytań zapraszam do kontaktu dostępnego na mojej stronie Galanteria Oliga.pl. – Oliwia Galicka.


Opinie Czytelników ModaToTu

opinia

Dodano: 24.10.2020 | Przez: Marta G.

Mam plecaczek skórzany z juchtu, szyty przez tę Firmę. Póki co nic złego nie mogę powiedzieć na temat użytkowania samego plecaczka. Jakość wykonania też bez zarzutów. Zależało mi na czymś szytym ręcznie i nie seryjnie, pod tym względem marka Belveder wypada 5/5. Polecam: ⭐⭐⭐⭐⭐.


Dodano: 11.05.2021 | Przez Tadeusz Machoń

Zastanawiam się jakie są warunki gwarancji dożywotniej, oferowanej na galanterię skórzaną Belveder? Przerabiałem już wcześniej inne polskie marki np. Rovicky oraz Salome, ale ich portfele nie wytrzymały 1,5 roku, pomimo tego że były ze skóry naturalnej! Nie chce tutaj się skarżyć, bo za portfel nie zapłaciłem w powyższym przypadku więcej niż 100zł, ale teraz planuję wydać więcej, pod warunkiem że kupię jakość premium, zamiast masówki. Zastanawiam się zatem nad wyborem nowego skórzanego portfela od Belveder, czy macie doświadczenie odnośnie serwisu i obsługi gwarancyjnej tej firmy.


Dodano: 17.06.2021 | Przez Tadeusz Machoń

Byłem w tym sklepie Belveder wczoraj. Cięzko tam trafić, ze względu na sporą liczbą lokali handlowych na nowym Tzurzynie, ale Pani z obsługi okazała się pomocna i po telefonie, „nakierowała” mnie na właściwy adres :). Wybór dość duży, torby rożnych rozmiarów, od na laptopa po małe raportówki. Ciekawe plecaki skórzane, dla ja potrzebowałem torby do pracy. Zdecydowałem się na szeroki model na ramię z kolekcji Outlander. Mam nadzieję, że posłuży mi przez długi lata, jak deklaruje szwalnia. W razie czego gwarancja i serwis jest dożywotni. Szczycą się tym, że mają szwalnie w Połczynie Zdroju. modyfikacje i przeróbki zakupionych toreb też są możliwe. Ciekawe miejsce, naprawdę polecam! ⭐⭐⭐⭐⭐


Dodano: 17.10.2023 | Przez Adrian Hęć

Jestem stałym czytelnikiem waszego bloga oraz innych tematycznych stron o polskim rzemiośle. Widziałem już wiele, ale wciąż odkrywam nowe perełki polskich producentów wyrobów ze skóry. Jak na przykład te https://www.brytyjka.pl/czarny-plecak-skorzany-meski-outlander-bt33-id-2103.html męski plecaki ze skóry Outlander. Warto wydać parę PLN więcej i cieszyć się takim cudem rzemiosła kaletniczego!