Jesteśmy transparentną, polską marką odzieżową i galanteryjną działającą w nurcie slow fashion i mody odpowiedzialnej, ale na pierwszym miejscu stawiamy edukację i chcemy pokazywać wszystkim jak wygląda przemysł galanteryjny zza kulis oraz jakie znaczenie ma jakość galanterii skórzanej w kontekście użytkowania. Zajmujemy się też wyjaśnianiem co oznacza slow fashion i popularyzowaniem tego nurtu w świadomości Polek i Polaków. Często piszemy w tych kwestiach do naszych klientów ponieważ liczymy, że pomożecie nam w realizowaniu naszej misji.

Działalność Belveder w dobie epidemii

Epidemia dotknęła wszystkich, a hasłem które ostatnio dominuje w mediach społecznościowych jest prośba o pozostanie w domach i przestrzeganie kwarantanny. Takie działania opatrzone są często hashtagiem #stayhome. Nie bez powodu jest to bardzo ważny apel do wszystkich, ponieważ dzięki takiej postawie jesteśmy w stanie walczyć z pandemią koronawirusa i dbać o życie i zdrowie swoje i swoich bliskich. Na szczęście wiele osób bardzo wzięło sobie to hasło do serca to pokazuje, że mamy odpowiedzialnych i mądrych obywateli.
Podczas kryzysu epidemiologicznego oprócz chorych ucierpiało również wielu ludzi, którzy stracili pracę. Wiele małych, lokalnych biznesów jak i wielkich firm musiało zwolnić wielu pracowników. Jest to zjawisko bardzo negatywne, na które nie znaleziono jeszcze odpowiedniej metody przeciwdziałania. Niestety taki kryzys nie ominął tych, którzy mają największy wpływ na ratowanie ludzkiego życia. Mowa tutaj o szpitalach i innych placówkach medycznych, których wiele zostało przekształconych na oddziały zakaźne.

Belveder zwraca uwagę na pomoc polskim szpitalom

Małe firmy i lokalne biznesy są w trudnej sytuacji jednak szpitale, które są filarem zdrowego społeczeństwa chylą się ku upadkowi. Brakuje absolutnie wszystkiego, od maseczek dla personelu po respiratory dla ciężko chorych. Państwowe rezerwy materiałowe zapewniają bardzo niewiele zaopatrzenia potrzebnego szpitalom. Na pomoc na szczęście przychodzą ludzie i firmy, którzy z dobroci serca organizują zbiórki pieniężne i przekazują je szpitalom, aby te mogły zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt ratunkowy i odzież ochronną.

Wiele osób szyje też maseczki higieniczne, których używa personel. Mając małą szwalnię niestety nie możemy w tym momencie pomóc w taki sposób. Nie możemy łamać zasad kwarantanny i zatrudniać do tego zadania kolejnych osób, których skupisko może przyczynić się do rozprzestrzeniania koronawirusa. Wymyśliliśmy inny sposób pomocy szpitalom: akcja #stayhome w wykonaniu marki Belveder ma na celu zapewnić wszystkim wygodne ubranie do spędzania czasu w domu. Ubrania są tu jednak tylko dodatkiem. Przez kilka tygodni zamierzamy sprzedawać nasze wszystkie ubrania i galanterię skórzana z 40% rabatem. Różnica od ceny regularnej trafia na zbiórki, które finansują zaopatrzenie szpitali i przychodni. Jak dokładnie działa ta akcja?

Sprawa jest prosta. Aby pomóc nam w zbiórce i przy okazji stać się właścicielem odpowiedzialnie uszytej odzieży oraz galanterii, wystarczy wykonać kilka kroków.
1. Zamawiasz u nas dowolny produkt, a po wpisaniu kodu rabatowego “stayhome” cena zakupu obniży się.
2. Różnicę od ceny regularnej przelewasz na zbiórkę, która pomaga w walce z koronawiusem.
3. Po wysłaniu nam potwierdzenia wpłaty na zbiórkę szyjemy i wysyłamy Twoje zamówienie. Ty zyskujesz uszyte odpowiedzialnie przez lokalną markę ubranie, a szpitale odzież ochronną. W ten sposób pomagasz tym, którzy codziennie narażają swoje życie i zdrowie ratując chorych.

Czas trwania akcji – do 30.04.2020 roku

Akcja mimo tego, że jeszcze się rozkręca już sprawiła, że zgłosiło się wiele osób, które chętnie pomagają i zamawiają galanterię skórzaną ubrania, z których 40 % wartości sklepowej trafia na zbiórki. Mimo zainteresowania akcją, potrzebny jest dużo większy zasięg, aby realnie pomóc w tej nierównej walce szpitalom i innym placówkom medycznym. Sami nie zarobimy na tej akcji, ponieważ chcemy nieść realną pomoc, a budżety reklamowe wolimy przeznaczyć na zbiórki dlatego mogliśmy obniżyć ceny produktów aż o 40%.

Belveder Szczecin
Galanteria skórzana Belveder Szczecin

Wybraliśmy specjalnie sposób, w którym to klient wpłaca pieniądze na zbiórkę, żeby wszystko było jasne i klarowne, a pomoc trafiła dokładnie tam gdzie jest potrzebna.
Więcej szczegółów dotyczących samej akcji tutaj: www.Belveder.com.pl

Źródło artykułu: Firma Belveder Polska
aleja Bohaterów Warszawy 40
70-342 Szczecin, Polska

Konsultacje z przedsiębiorcami

Znam markę Belveder od roku 2019. Współpracujemy z nimi na zasadzie zewnętrznej szwalni. Mogę poręczyć za jakość ich wyrobów skórzanych i galanterii. W razie zapytań zapraszam do kontaktu dostępnego na mojej stronie Galanteria Oliga.pl. – Oliwia Galicka.